«Містер коледж-2018»

«Містер коледж-2018»

Категорія : Новини

Минуло чотири роки – і студентство Ковельського промислово-економічного коледжу знову зібралося в актовій залі для визначення кращого свого представника з числа сильної статі – в закладі відбувся конкурс «Містер коледж-2018».

Учасників було дев’ять – Дмитро Ткачук (студент 388 «Д» групи), Іван Павлович (студент 203 «Д» групи), Владислав Савенюк (студент 204 «Д» групи), Іван Шеремета (студент 110 «Д» групи), Юрій Усик (студент 112 «Д» групи), Дмитро Тудрій (студент 112 «Д» групи), Владислав Резванюк (студент 109 «Д» групи), Артем Корж (студент 108 «Д» групи) та Микола Ваврук (студент 111 «Д» групи).

На сцені юнаки демонстрували не лише свої відмінні зовнішні та фізичні дані, але і багатогранність талантів. У кожному конкурсі наші учасники виклалися на всі 100.

Їм довелося підготуватися і брати участь у чотирьох конкурсах:

«Представлення»;
«Військовий стиль»;
«Зачіска»;
«Світ моїх захоплень».

На першому етапі студенти трохи розповіли про себе і свої захоплення. Потім учасники продемонстрували вміння маршувати у військових костюмах. Довелося глядачам трохи і похвилюватися, коли учасники конкурсу декламували патріотичні вірші.

Зробити зачіску дівчині, за 15 хвилин, дати їй назву і перерахувати те, що використовували при цьому вдалося кожному з учасників.

У творчому конкурсі студенти продемонстрували свої таланти, показали своє вміння танцювати вальс, виконувати музику та акторські здібності. Виступи були чудовими. Всі були в захваті від яскравості номерів. Після кожного виступу зал нагороджував конкурсантів бурхливими оплесками.

Кожен конкурс оцінювало компетентне журі у складі:
Голова журі – начальник відділу культури ковельської райдержадміністрації – Матяшук Тетяна Іванівна;
Сеник Наталія Андріївна, депутат Ковельської міської ради, член політичної партії «Українське обєднання патріотів – «Укроп»;
Савчук Діана, Міс коледжу 2017;
Сухорська Настя, заступник голови студентської ради;
Альона Анатоліївна, адміністратор бару «Контрабас».

Всі чекали вердикту журі: хто ж переможе? І журі не змусило себе довго чекати. Одноголосно ухвалили нагородити званням «Містер коледжу – 2018» студента 204 «Д» групи Владислава Савенюка, а студента 203 «Д» групи Івана Павловича званням «Віце – Містер».

Кожен з конкурсантів показав усе, на що він здатний, в кожному виступі була своя родзинка, що, безумовно, оцінило журі.

Титул «Містер симпатій глядачів» та «Містер Артистичність” одержав Дмитро Ткачук;
Титул “Містер Талант” – Микола Ваврук;
Титул “Містер Загадковість”- Іван Шеремета;
Титул “Містер Винахідливість” – Артем Корж;
Титул “Містер Вишуканість” – Юрій Усик;
Титул “Містер Харизматичність” – Дмитро Тудрій;
Титул “Містер Фотогенічність” – Владислав Резванюк.

Всі учасники нагороджені призами від бару «Контрабас», солодкими призами від журі та головним призом від директора коледжу Тетяни Василівни семестрові оцінки.


Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Погода

Корисні посилання