Загальна інформація

ВСТУПНИКИ ПОДАЮТЬ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

заяву на ім’я директора;
документ про освіту та додаток до нього;
сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (на заочну форму навчання);
копію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, яким виповнюється 14 років після 01.05.2019 р.);
4 кольорових фотокартки (3×4 см);
документи, що дають право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі;

Усі ксерокопії завіряються за оригіналом вищим навчальним закладом, до якого вони подаються, або в установленому порядку.

Документи подавати у папці (скорозшивач), у яку вкласти два конверти.

Прийом документів для вступу до КПЕК Луцького НТУ на денну форму навчання проводиться з 01 липня до 13 липня 2019 року.

Прийом документів для вступу до КПЕК Луцького НТУ на заочну форму навчання проводиться з 10 липня до 08 серпня 2019 року.

ВСТУПНІ ІСПИТИ на денну форму навчання будуть проходити з 14 липня до 21 липня, на заочну форму навчання з 05 серпня до 08 серпня 2019 року.

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників:
денна форма навчання – до 12:00 23 липня 2019 року 
заочна форма навчання – до 12:00 09 серпня 2019 року

ЗАРАХУВАННЯ:
– на денну форму навчання за держзамовленням – до 12:00 29 липня, за кошти фізичних та юридичних осіб, за рахунок цільових пільгових державних кредитів – до 12:00 01 серпня;
– на заочну форму навчання 
за кошти фізичних та юридичних осіб, за рахунок цільових пільгових державних кредитів – до 12:00 17 серпня.

Коледж готує фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за денною та заочною формами навчання за спеціальностями:

– 071 «Облік і оподаткування»;
– 073 «Менеджмент»;
– 122 «Комп’ютерні науки»;
– 133 «Галузеве машинобудування»;

– 274 «Автомобільний транспорт»;
– 275 «Транспортні технології (за видами)»

 

Абетка вступника

Втупне випробування – оцінювання підготовленості вступника до здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, що проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступного іспиту, співбесіди з конкурсного предмета (предметів).

Вступний іспит – форма вступного випробування, що передбачає перевірку рівня знань, умінь та навичок вступника з конкурсного предмета, за результатами якої вступнику нараховуються бали, які враховуються в конкурсному балі вступника.

Вступник – особа, яка подала заяву про допуск до участі в конкурсному відборі на певну конкурсну пропозицію для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Єдина державна електронна база з питань освіти (далі – Єдина база) – автоматизована система збирання, верифікації, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо надавачів та отримувачів освітніх послуг з метою забезпечення потреб фізичних та юридичних осіб.

Квота для іноземців – визначена частина загального обсягу місць державного замовлення, яка використовується для прийому вступників з числа: закордонних українців, статус яких засвідчений посвідченням закордонного українця; іноземців та осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, осіб, яким надано статус біженця в Україні, та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту.

Квота-1 – визначена частина загального обсягу бюджетних місць, яка може бути використана для прийому вступників, що мають право на вступ на основі вступних іспитів, крім осіб, які мають право на квоту-2 або вступають відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 червня 2016 року № 697, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01 липня 2016 року за № 907/29037 (далі – наказ № 697).

Квота-2 – визначена частина загального обсягу бюджетних місць в уповноважених закладах освіти, яка може бути використана для прийому вступників, що мають право на вступ на основі вступних іспитів відповідно до Порядку прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2016 року № 560, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 31 травня 2016 року за № 795/28925 (далі – наказ № 560).

Конкурсна пропозиція (конкурс) – пропозиція закладу освіти (відокремленого структурного підрозділу закладу освіти) щодо прийому вступників на певні спеціальності (одну або декілька спеціалізацій, освітніх програм в межах спеціальності), форму навчання, курс, строк навчання на основі здобутого освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня. Розрізняють основні та небюджетні конкурсні пропозиції.

Конкурсний бал – комплексна оцінка досягнень вступника, до якої входять результати вступних випробувань та інші показники, що обраховується (з точністю до 0,01) відповідно до Умов та Правил прийому.

Конкурсний відбір – процедура відбору вступників на конкурсні пропозиції на основі конкурсних балів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста відповідно до Умов прийому (незалежно від форми власності закладу освіти та джерел фінансування навчання).

Конкурсний предмет – навчальний предмет, рівень навчальних досягнень з якого враховується під час проведення конкурсного відбору на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Небюджетна конкурсна пропозиція – конкурсна пропозиція, на яку не надаються місця для навчання за державним або регіональним замовленням.

Основна конкурсна пропозиція (основний конкурс) – конкурсна пропозиція з визначеною кількістю місць для навчання за державним або регіональним замовленням (загальний обсяг державного або регіонального замовлення).

Право на зарахування за квотами – право вступника, щодо зарахування на навчання до закладу вищої освіти за квотою-1, квотою-2, квотою для іноземців, що реалізується відповідно до Умов прийому.

Співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає перевірку рівня знань, умінь та навичок вступника з конкурсного предмета (предметів), за результатами якої приймається протокольне рішення щодо надання вступнику рекомендації до зарахування.

 

До уваги вступників 2019 року!

В Умовах прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році на базі 9-ти класів під час подання заяви необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію. Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку.

Вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2019 року.

Просимо усіх вступників завчасно подбати про отримання паспорта (ID-картки).


Календар подій

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Погода

Корисні посилання